Accu voor warmtecamera Flir One / Type SDL352054
In voorraad & meteen leverbaar & levertijd 2-3 dagen
3,7V 185mAh/0,7Wh Li-Polymer Zwart 51,30mm x 20,50mm x 3,00mm Powery DE 31298618
Deze artikel past bij voldende 2 modellen:
- Flir One
- Flir One 2st
Deze artikel vervangt volgende 1 types:
- Flir SDL352054
Productbeschrijving
3,7V185mAh/0,7WhLi-PolymerZwart51,30mm x 20,50mm x 3,00mmPowery4062438075872Alle genoemde artikelen zijn imitatie artikelen van hoge kwaliteit met garantie, tenzij anders vermeld.